Evdeki Karıncalardan Nasıl Kurtulunur?

Yaprak Üzerinde Karınca

Baharın gelmesiyle, bahçelerden ve benzeri yerlerden evinize giren karıncalar kısa sürede mutfak, odalar, banyo ve balkonlarınıza yayılarak rahatsızlık yaratırlar.

Karıncalardan kurtulmak için çeşitli zirai ilaçlar mevcuttur, fakat bunlar insan sağlığına zarar verebileceğinden, vatandaşlar tarafından zehirsiz yöntemler aranmaya başlanmıştır. Deneme …Devamı

Pitbull Cinsi Köpek Sahiplerine 4.500 TL Ceza

Kulakları kesilmemiş ve kulakları kesilmiş pitbull

Pitbull cinsi köpek beslemek bir çok ülkede olduğu gibi Türkiye’de de yasaklandı, bu yasağa uymayanlara 4 bin 500 TL ceza kesilecek ve belediye tarafından köpekleri ellerinden alınacak.

Pitbul Silah Sayılıyor:

Savcılık yürüttüğü soruşturma sonucu, “yaralama”, “hakaret”, “Hayvanı tehlike yaratabilecek …Devamı

Gerçek Köy Yumurtası Nasıl Anlaşılır?

Gerçek Köy Yumurtası

Cami önlerinde ve bazı bakkallar köy yumurtası diye tavuk çiftliklerinden alınan (şehir yumurtası) satılmaktadır. Özellikle cami önlerinde bunları yoğun olarak görmek mümkün. Gerçeksi olsun diye yumurtalar hasır sepetlere konuyor, içlerine saman ekleniyor ve namaz çıkışı saf ve temiz insanları …Devamı

Office 2007 Kaldırma Hatası Sorununa Çözüm!

Office 2007 ve Office 2010

Aşağıdaki hatayı alıyorsanız, bu sayfadaki yöntemle sorunu kesin olarak çözebilirsiniz.

32 bit Office ürünleri yüklü olduğundan, 64 bit Office 2010 sürümünü yükleyemezsiniz. Bu 32 bit ürünler, 64 bit yüklemeleriyle birlikte desteklenmez:

64 bit Office 2010′u yüklemek istiyorsanız, öncelikle 32 …Devamı

Atlas Sirki Başakşehir’de

Atlas Sirki Palyaço Gösterisi

Türkiye’nin ilk sirki olan Atlas Sirki, yaklaşık 25 yıldır Türkiye’nin bir çok yerinde çocuklara ve sirk severlere gösteriler yapmaktadır. İstanbul’un çeşitli semtlerinde yüzlerce gösteri yapan sirk, bu kez İstanbul Başakşehir’de sirk severlere göstere yapmaya hazırlanıyor.

Yaklaşık bir saat sürecek …Devamı

İstanbul Bahçeşehir’de Yeni Türkü Konseri

Yeni Türkü Müzik Grubu

Bir efsane olmayı başaran Yeni Türkü müzik grubu, Başakşehir Belediyesi‘nin katkılarıyla İstanbul Bahçeşehir‘de hayranlarına unutulmaz bir konser vermeye hazırlanıyor.

Uzun yıllar grup olarak kalmayı başaran nadir müzik grupları olmayı başaran, beste ve yorumları, müzik kültürüne getirdikleri yeni tarzla Türk …Devamı


web sites