Avea İnternet ve MMS Ayarları Nasıl Yapılır?

Avea İnternet Ayarları

Avea hatlı telefonunuzun internet ve MMS ayarlarını telefonunuzdan *999# tuşlayarak veya AYAR yazıp 9999’a mesaj göndererek otomatik olarak telefonunuza gelmesini sağlayabilirsiniz.

*999#’yi tuşlayınız, gelen seçeneklerden telefonunuzun marka ve modelini seçin (telefonunuz sistemde tanımlıysa otomatik olarak gelir), Ayarlar “Servis Ayar” başlığı ile telefonunuza gönderilir.

Eğer telefonunuz sisteme tanımlı değilse ayar kodları telefonunuza sms olarak gönderilir. Servis ayarlarının tümü ücretsizdir.

Servis ayarlarını almak için, GPRSWAP AYAR, MOBILVIZYON AYAR, MMS AYAR, BASKONUS AYAR veya INTERNET AYAR yazarak 5555‘a SMS gönderilmesi yeterlidir.

İşlemlerde Pin kodu sorulması durumunda 500 ya da 5000 olarak Pin kodu girebilirsiniz.

Manuel olarak ayarlamak ve daha fazla bilgi almak için bu sayfaya bakabilirsiniz.10 Yorum Var - Avea İnternet ve MMS Ayarları Nasıl Yapılır?

 • ayça

  Telefonumun ayarlarını yaparken yanlışlıkla apn mms yazan ayar yapılan yeri sildim ne yapmam gerek telefon samsung galaxi s3.

 • Yıldız

  Gelen mesajı nasıl kaydedip de pin giricem telefonum galaksi s3 mini

 • onur kuvvetli

  kardeş benim tel yok avea nın sitesinde ne yapacam lütfen yardım sms yazıyorum olmuo

 • eda ertekin

  merhabalar. benim telefonum HTC One x avea 3lü paket kullanıyorum ancak telefon ile normal wifi de çok rahat video vs izleyebiliyorum ama mobil veriye geçince internet paketimde gb larım olmasına rağmen youtube yada baska bi videoyu açamıyorum bunun için ayar msjı gönderdim gelen ayarları yapmaya çalıştım ama olumlu sonuç alamadım rica etsem benim telefonuma özel wap ve mms ayarlarını nasıl yapacağımı açıklar mısınız ilginize teşekkür ederim şimdiden

 • Avea çok yerde çekmiyor il sınırları içinde madur durumdayım kimseye tavsiye etmiyorum

 • erhan

  avea mms yi de durdurdu artık telefonlara ayar yapamıyoruz ayarlarınımı degıstırdı mms avea anlamıs diil kimse .. telden msj atıyoz ayarları gondermıyolar

 • halil yılmaz

  2 ciğabayt internet var internetim bazen haberlere bakıyorum 1 ayda bitiyor.1 ciğabayt interneti olan bende artıyor diyorlar türcellde

 • ismail ergün

  telefonunuza mesaj olarak ayarlarınız gelecek dediler 15 dk oldu kimse den mesaj yok kimseye tavsiye etmiyorum lütfen yardım din

 • Benim telefonum avea hatli ama bende olmuyor
  samsung galaxy ace

Yorum Yazabilirsiniz

  

  


web sites