İşitme Engelli Çocukları Ücretsiz Tedavi Projesi

Anatomica Hastanesi iç görünüş

Dikkat: Ücretsiz Tedavi Projesi sona ermiştir.  Hastanenin SGK ve Bağkur anlaşması mevcuttur. Hastanenin resmi sitesinden veya aşağıda verilen muayene bağlantısından randevu alabilirsiniz.

2005 yılından beri İstanbul Altunizade de hizmet veren Bosphorus Anatomica Hastanesi, 24 Ocak 2012 tarihinde İstanbul’a Gayrettepe de ikinci hastanesinin açılışını Acun Ilıcalı, Hülya Avşar, Hadise, Rıdvan Dilmen, Oğuz Çetin gibi ünlü isimlerin katılımıyla gerçekleştirdi.

Herkesin yakından tanıdığı Acun Ilıcalı geçtiğimiz günlerde bir TV kanalında yaptığı açıklama ile işitme engelli çocukların muayene, tetkik ve ameliyatlarının proje kapsamında ücretsiz olarak yapılacağını duyurdu.

Bosphorus Anatomica Hastanesi tarafından başlatılan projeden yararlanabilmek için İstanbul’da ikamet etmek, 0-18 yaşları arasında ve işitme engelli olmak gerekmektedir. Başvuru için çocuklardan herhangi bir belge istenmeden her türlü teşhis ve tedavi ücretsiz olarak gerçekleştirilecektir.

Bu projeden faydalanabilmek için randevu almanız gerekmektedir.

Anatomica hastanesi randevu ve iletişim telefonu: 444 4 522

İnternet randevuları 09:00 – 19:30 saatleri arasında alınabilmektedir.

İnternetten Online Randevu Almak İçin Buraya Tıklayabilirsiniz.

Bu Projeden Kimler Yararlanabilir?

 • 0-18 yaş arasında olmak
 • Doğuştan veya hastalık nedeniyle kalıcı işitme kaybına uğramış olmak
 • İstanbul’da ikamet ediyor olmak

Proje Kapsamında Ürcetsiz Hizmetler Nelerdir?

 • Muayene
 • Tetkik
 • Tedavi
 • Ameliyat

Video Tanıtım:6 Yorum Var - İşitme Engelli Çocukları Ücretsiz Tedavi Projesi

 • Zuhal Günebakar

  Merhaba burayı tesadüf eseri gördüm komşumuzun 4 yaşında bir kızı var daha önce hastaneye götürmüşler işitme cihazı kullanması gerekiyormuş ancak maddi durumları iyi değil acaba ücretsiz tedaviden yararlanabilir mi işitme cihazı takılır mı.

 • maral

  Selamün aleyküm benim 4 tane kuzenim doğuştan işitme engelli istanbul dışındakilerde bu projeden yararlanabilecekler mi? Cevap lütfen…

 • yasin bedir

  Selam benimde 10 yaşında bı kız yeğenim var işitme engellisi Ankara Hacettepe hastanesinde işitme cihazı katmak için 45 bin TL istediler o parayı ödeyecek durumumuz yok bize yardımcı olursanız memnun oluruz saygılar.

 • meryem kılıç

  Benim 9 yaşında bir oğlum var. Doğuştan işitme engelli. Ben oğlumu kendi imkanlarımla 4 yaşında coclear implant ameliyatı ettirdim. Şu anda normal konuşabiliyor, normal ilk okul 4. sınıfa gidiyor fakat 42 kişilik sınıfta iyi bir eğitim alamıyor. Ben oğlumu kendi imkanlarımla iyi bir okulda okutamıyorum, iyi bir eğitim almasını istiyorum, siz Acun bey ve ekibi olarak bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz. İlgilenirseniz çok sevinirim.

  • Yönetici

   Hastanenin açılısı esnasında bir dönem boyunca uygulanan bir kampanyaydı. Maalesef kampanya sona erdi.

   Sayfamızda yazı yalnızca bilgilendirme amaçlı konulmuştur. Hastane veya Acun Ilıcalı ile hiç bir ilgisi yoktur.

Yorum Yazabilirsiniz

  

  


web sites