Turkcell Puk Kodu Nasıl Öğrenilir?

Hattınıza ait sim kartınızın pin kodunuzu 3 kez hatalı girmeniz durumunda sim kartınız güvenlik nedeniyle bloke olur. Tekrar açılması için PUK koduna ihtiyacınız vardır. Ayrıntılar aşağıda.

Turkcell Puk ve Pin Kodu Öğrenme Sorguma

Puk kodunu nasıl öğrenebilirim:
Yöntem1:
Her hangi bir telefon hattından 444 0 532 Tukcell müşteri hizmetlerini arayınız. Sizi karşılayacak olan müşteri hizmetleri görevlisinden puk kodunuzu öğrenebilirsiniz. Müşteri temsilsici hattın size ait olduğunu tespit etmek için özel bilgilerinizi soracaktır.

Yöntem2:
Turkcell hattı aldığınızda size verilen kartta (sim kartı içinden çıkarttığız kartvizit şeklindeki kart) Puk 1 ve Puk 2 kodları yazmaktadır. Bunları kullanarak sim kartınızın kilidini açabilirsiniz.

Yöntem 3:
İnternetten, Turkcell’in sayfasına açarak , Online İşlem Merkezi menüsünden Puk kodunuzu öğrenebilirsiniz.. Puk kodunu öğrenmek için Puk kodu öğrenme menüsüne girebilirsiniz. Web sayfasından işlem yapabilmeniz için Süper Şifre’nizi daha önce almış olmanız gerekmektedir.

Hattınız kapalıyken süper şifrenizi alamazsınız. Süper şifreyi almak için SIFRE yazıp 2222‘ye göndermeniz gerekiyor. Pin kodunuz bloke olduysa ve Süper Şifreniz yok ise müşteri hizmetlerini arayarak puk kodunu öğrenebilirsiniz.18 Yorum Var - Turkcell Puk Kodu Nasıl Öğrenilir?

Yorum Yazabilirsiniz

  

  


web sites